Що потрібно зробити, щоб отримати безоплатну вторинну правову допомогу?

11.02.2014 14:12

Для отримання безоплатної вторинної правової допомоги необхідно подати звернення.


Звернення про надання правових послуг, що входять до вторинної правової допомоги, подаються особами, які досягли повноліття, до Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги або до територіального органу  юстиції.

Зверніть увагу! Звернення подаються за місцем фактичного проживання осіб, які звертаються за отриманням безоплатної вторинної допомоги, незалежно  від реєстрації місця проживання чи місця перебування особи.

До відома! Безоплатна вторинна правова допомога включає такі  види правових послуг:
-захист від обвинувачення;
-здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
-складення документів процесуального характеру.



Звернення про надання одного з видів правових послуг безоплатної вторинної правової допомоги, що стосуються дітей, подаються їх законними представниками за місцем фактичного проживання дитини або її законних представників незалежно від реєстрації місця проживання чи місця перебування особи.

Звернення про надання одного з видів правових послуг безоплатної вторинної правової допомоги, що стосуються осіб, визнаних судом недієздатними, або дієздатність яких обмежена судом, подаються  їх  опікунами  або піклувальниками за місцем фактичного проживання таких осіб або їх опікунів чи піклувальників незалежно від реєстрації місця проживання чи місця перебування особи.

Зверніть увагу! Разом із зверненням про надання безоплатної вторинної правової допомоги особа або законний представник особи повинні подати документи, що підтверджують належність особи  або  осіб, стосовно яких звертається законний представник, до однієї з вразливих категорій осіб,  які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

За даними Земельного порталу України.